Halkaya Slip a Flanşa Şaftê ya Hişk DHS045-37
Danasîna Kurt:
  1. Rêzeya Ingiant DHS045 zengileke şemitokî ya şaftê ya zexm e ku çapê wê yê derve 45 mm û flanşek heye.
Hûrguliyên Berhemê
Etîketên Berheman
DHS045-37 Zengila Slip a Flanşa Şaftê ya Hişk Danasîn
Qûtra derve ya rêzeya Ingiant DHS045-37 45mm, ji 37 kanalan pêk tê ku sînyala hêzê tê de ye (10A 48V/2 zengil, 5A 48V/2 zengil, 3A 28V/2 zengil, 1.5A 28V/5 zengil) Cota pêçayî (0.1A/ 4 zengil) RS422 (0.1A/ 12 zengil) LAN (1A/ 4 zengil) 3G-SDI (1A/6 zengil 1080P, 60HZ), veguhestina tevlihev a sînyal û hêzê piştgirî dike, dikare hejmara awayan xweş bike û şafta pola zengarnegir a kompakt, sivik, li hember korozyonê berxwedêr û xanîya aluminiumê ye.
Serlêdanên Tîpîk
Danasîna Navê Berhemê
Danasîna navlêkirinê ya DHS045-37-5A
  1. (1) Cureyê Berhemê: DH—xeleka şemitoka elektrîkê
  2. (2) Rêbaza sazkirinê: S-zengila şemitoka şaftê ya zexm
  3. (3) Dirêjahiya derve ya zengila şemitoka şaftê ya zexm: 045-45 mm
  4. (4) Tevahî dewreyên: 37-37 dewreyên
Nexşeya Standard a Halkaya Slip a Flanşa Şaftê ya Hişk a DHS045-37
Xêzkirina Zengila Slip a Flange DHS045-37
Parametreyên Teknîkî yên Halkaya Livîna Şaftê ya Hişk a DHS045-37
Tabloya Asta Berhemê
Asta hilberê Leza xebatê Jiyana xebatê
Giştî 0~200 rpm 10 milyon şoreş
Sinaî 300~1000rpm 30 milyon şoreş
Parametreyên Teknîkî
Teknîkî ya Elektrîkê Teknîkî ya mekanîkî
Parametre Giranî Parametre Giranî
Hejmara zengilan 37 Zeng an Taybet Germahiya xebatê -30℃~+85℃
Herika nirxandî 1A, 3A, 5A, 10A Şilbûna xebatê <70%
Voltaja nirxandî 0~48VAC/VDC Asta parastinê IP51
Berxwedana îzolekirinê ≥250ΜΩ@250VDC Materyalê qalikê Alava Aluminumê
Hêza îzolekirinê 250VAC@50Hz, 60 çirke, 1mA Materyalê têkiliya elektrîkê Têkiliyên zêr-zêr
Nirxa guhertina berxwedana dînamîk <10mΩ Taybetmendiya rêber AWG18#, AWG22#, AWG24, AWG26#
Leza xebatê 0-300rpm Dirêjahiya rêberiyê 500mm+20mm
Tabloya Taybetmendiya Têla Halkaya Slip a Flange ya DHS045-37
Tabloya Taybetmendiya Têlan
Herika nirxandî Mezinahiya têl
(AWG)
Mezinahiya rêber
(mm²)
Rengê têl Dirêjahiya têlê
≤2A AWG26# 0.15 Sor, zer, reş, şîn, kesk, spî,
qehweyî, gewr, porteqalî, binefşî, ronî, sor, zelal
Φ1
3A AWG24# 0.2 Sor, zer, reş, şîn, kesk, spî, qehweyî, gewr, porteqalî, binefşî, ronî, sor, zelal, şîn, spî, spî sor Φ1.3
5A AWG22# 0.35 Sor, zer, reş, şîn, kesk, spî, qehweyî, gewr, porteqalî, binefşî, ronî, sor, zelal, şîn, spî, spî sor Φ1.3
6A AWG20# 0.5 Sor, zer Φ1.4
8A AWG18# 0.75 Sor, zer, reş, qehweyî, kesk, spî, şîn, gewr, porteqalî, binefşî Φ1.6
10A AWG16# 1.5 Sor, zer, reş, qehweyî, kesk, spî Φ2.0
15A AWG14# 2.00 Sor, zer, reş, qehweyî, kesk, spî Φ2.3
20A AWG14# 2.5 Sor, zer, reş, qehweyî, kesk, spî Φ2.3
25A AWG12# 3.00 Sor, zer, reş, şîn Φ3.2
30A AWG10# 6.00 Sor Φ4.2
>30A Gelek têlên AWG12# an jî gelek têlên AWG10# bi hev re bikar bînin.
Danasîna dirêjahiya têla rêberiyê:
1.500+20mm (Pêdiviya giştî: Dirêjahiya têl ji rûyê dawiya qulika derketina têl a zengilên hundir û derve yên zengila şemitok bipîvin).
2.Dirêjahî wekî ku ji hêla xerîdar ve tê xwestin: L <1000mm, Standard L + 20mm
Dirêjahî > 1000mm, Standard Dirêjahî+50mm
Dirêjahî > 5000mm, Standard Dirêjahî+100mm