Halkaya Slip a Hîbrîd a Fîber-Elektrîkê DHS100-18-4F
Danasîna Kurt:
  1. Xeleka slip a fîber-elektrîkî ya rêzeya Ingiant DHS100-18-4F, mezinahiya piçûk û giraniya sivik
  2. Dikare dirêjahiya têlê, hejmara kanalan, celebê fîbera optîk û celebê navrûyê xwerû bike
Hûrguliyên Berhemê
Etîketên Berheman
Danasîna Halkaya Çêkirina Elektrîkî ya Fîberê ya DHS100-18-4F Series
Rêzeya Ingiant DHS100-18-4F ya zengila fîberê ya elektrîkê bi çapa derve 100 mm, sînyala hêzê 18 û sînyala fîbera optîk 4, herika nominal ji bo hêzê 15A ji bo sînyalê 2A, materyalê xanî alloya alumînyûmê, leza xebatê 0-300 rpm, mezinahiya piçûk û giraniya sivik.
Serlêdanên Tîpîk
Sîstemên kontrola ji dûr ve, veguhestin û kontrolkirina sînyalên dîjîtal û analog
Radar, sîstemên antenê
Sîstemên çavdêriya vîdyoyê
Danasîna Navê Berhemê
DHS100-18-4F
  1. 1. Cureyê hilberê: DH— zengila slip a elektrîkê
  2. 2. Rêbaza sazkirinê: Şafta S-solid
  3. 3. Qûtra Derveyî: 100-100mm
  4. 4. Hejmara Çerxê: 18-18 kanal
  5. 5. Hejmara Fiberê: Kanalên fîbera optîk ên 4F-4
  6. Bo nimûne: DHS100-18-4F, çapa derve ya halqeya şemitokî ya şaftê zexm 100 mm 18 kanala elektrîkê 4 kanalên fîber optîk
  7. 9/125 (moda yekane), 50/125 (pir-mod), 62.5/125 (pir-mod)
Nexşeya Standard a Halkaya Elektrîkî ya Fîberê ya DHS100-18-4F
DHS100-18-4F
Parametreyên Teknîkî yên Zengila Elektrîkî ya Fîbera DHS100
Parametreyên Fîbera Optîkî
Hejmara Kanalan 4 Zeng an jî Taybet
Dirêjahiya pêlê 1310nm-1550nm
Cureyê Fîbera Optîkî Moda Tekane
Cureyê Girêdanê LC
Windakirina têxistinê <5dB
Guhertina windabûna têxistinê ≤±1.3dB
Windakirina vegerê >45B
Dirêjahiya pigtailê 500mm+20mm
Teknîkî ya Elektrîkê Teknîkî ya mekanîkî
Hejmara Kanalan 18 Rêzeya lezê 0-300rpm
Herika Nirxandî Hêz: 6 zengil-15A,
Sînyal: 12 zengil-2A
Asta parastinê IP51
Voltaja Rêjeyî 0-440VAC/240VDC Materyalê avahîsaziyê Alava alumînyûmê
Guhertina berxwedana têkiliyê <10mΩ Şilbûna xebatê <70%
Berxwedana îzolekirinê ≥1000MΩ@1000VDC Materyalê têkiliya elektrîkê Metalê hêja
Hêza elektrîkê 1000VAC@50Hz, 60 çirke, 2mA Taybetmendiya rêber 15A-AFP 2*0.75mm², 2A-AFP 2*0.15mm²
Germahiya xebatê -40℃~+65℃ Dirêjahiya rêberiyê 500mm+20mm