DHS060-21-1S Ingiant RF hibrîd zengila slip 1 kanal RF + 21 kanal sînyala hêzê bi qûtra 60mm
Danasîna Kurt:
1 kanala RF + 21 kanalên sînyala hêzê ya radara wesayîta leşkerî ya RF hîbrîd zengila slipê
Taybetmendiyên hilberê zengila slip a hîbrîd a RF:
-40℃~+85℃ rêzeya germahiyê;
Hilberîna otomatîkî ya girêkên sereke, bi pêbawerî û domdariya pir bilind;
Sêwirana avahiya kompakt, xebata nerm û torka kêm;
Hûrguliyên Berhemê
Etîketên Berheman
DHS060-21-1S
Parametreyên sereke
Hejmara devreyan
21
Germahiya xebatê
"-40℃~+65℃"
Herika nirxandî
dikare were xweşkirin
Şilbûna xebatê
<70%
Voltaja nirxandî
0~240 VAC/VDC
Asta parastinê
IP54
Berxwedana îzolekirinê
≥1000MΩ @500VDC
Materyalên xanî
Alava Aluminumê
Hêza îzolekirinê
1500 VAC@50Hz, 60 çirke, 2mA
Materyalê têkiliya elektrîkê
Metalê hêja
Guhertina berxwedana dînamîk
<10MΩ
Taybetmendiya têla rêberiyê
Têla nerm a bi teflonê îzolekirî û qalayî ya rengîn
Leza zivirînê
0~600rpm
Dirêjahiya têla pêşengiyê
500mm + 20mm
Nexşeya Berhemê:
DHS075-35
  • -40℃~+85℃ rêzeya germahiyê;