Zengila Livîna Şaftê ya Hişk a Ingiant DHS034-1-10A Ji Bo Wesayîtên Ji Dûr Ve Xebitandinê
Danasîna Kurt:
Hûrguliyên Berhemê
Etîketên Berheman
Xeleka Livîna Şaftê ya Hişk a Ingiant DHS034-1-10A Ji Bo Wesayîtên Ji Dûr Ve Xebitandinê,
Taybetmendî
DHS034-1-10A
Parametreyên sereke
Hejmara devreyan 1 Germahiya xebatê "-40℃~+65℃"
Herika nirxandî 10A Şilbûna xebatê <70%
Voltaja nirxandî 0~240 VAC/VDC Asta parastinê IP51
Berxwedana îzolekirinê ≥500MΩ @500VDC Materyalên xanî Tev stîl
Hêza îzolekirinê 500 VAC@50Hz, 60 çirke, 2mA Materyalê têkiliya elektrîkê Metalê hêja
Guhertina berxwedana dînamîk <10MΩ Taybetmendiya têla rêberiyê 5A ji bo her çerxerêyan bi AF-0.35mm^2, mayî bi AF-0.15mm^2
Leza zivirînê 0~300rpm Dirêjahiya têla pêşengiyê 200mm + 15mm
Nexşeya Pîlana Berhemê
danasîna-berhemê1
Serlêdan Hat Pêşkêşkirin
danasîna-berhemê2
danasîna-berhemê3
danasîna-berhemê4
Avantaja me
Dîmena Kargehê
danasîna-berhemê5
danasîna-berhemê6
danasîna-berhemê7Taybetmendî
DHS034-1-10A
Parametreyên sereke
Rêjeya niha 10A Şilbûna xebatê <70%
Voltaja rêjeyî 0~240 VAC/VDC Asta parastinê IP51
Berxwedana îzolasyonê ≥500MΩ @500VDC Materyalê xanî Pola zengarnegir
Hêza îzolasyonê 500 VAC@50Hz,60s,2mA Materyalê têkiliya elektrîkê Metalê hêja
Guherîna berxwedana dînamîk <10MΩ Taybetmendiya têla rêberiyê 5A ji bo her çerxeyan bi AF-0.35mm^2, mayî bi AF-0.15mm^2
Leza zivirînê 0~300rpm Dirêjahiya têla pêşeng 200mm + 15mm