Ingiant DHS030-25 Xeleka Slipê ya Bi Through Bore 30mm Ji Bo Sîstemên Vîdyoyê
Danasîna Kurt:
Hûrguliyên Berhemê
Etîketên Berheman
Ingiant DHS030-25 Bi rêya Bore Slip Halka 30mm Ji bo Sîstemên Vîdyoyê,
Taybetmendî
DHS030-25
Parametreyên sereke
Hejmara devreyan 25 Germahiya xebatê "-40℃~+65℃"
Herika nirxandî Dikare were xweşkirin Şilbûna xebatê <70%
Voltaja nirxandî 0~240 VAC/VDC Asta parastinê IP51
Berxwedana îzolekirinê ≥1000MΩ @500VDC Materyalên xanî Tev stîl
Hêza îzolekirinê 1500 VAC@50Hz, 60 çirke, 2mA Materyalê têkiliya elektrîkê Metalê hêja
Guhertina berxwedana dînamîk <10MΩ Taybetmendiya têla rêberiyê Kabloya koaksiyal a FF4-2Q-0.35mm, RG316
Leza zivirînê 0~300rpm Dirêjahiya têla pêşengiyê 500mm + 15mm
Nexşeya Pîlanî ya Vê Tiştê
danasîna-berhemê1
Serlêdan Hat Pêşkêşkirin
danasîna-berhemê2
danasîna-berhemê3
danasîna-berhemê4
Avantaja me
Dîmena Kargehê
danasîna-berhemê5
danasîna-berhemê6
danasîna-berhemê7Taybetmendî
DHS030-25
Parametreyên sereke
Herî nirxandî Dikare were xweşkirin Şilbûna xebatê <70%
Voltaja rêjeyî 0~240 VAC/VDC Asta parastinê IP51
Berxwedana îzolasyonê ≥1000MΩ @500VDC Materyalê xanî Pola zengarnegir
Hêza îzolasyonê 1500 VAC@50Hz,60s,2mA Materyalê têkiliya elektrîkê Metalê hêja
Guherîna berxwedana dînamîk <10MΩ Taybetmendiya têla pêşeng FF4-2Q-0.35mm, kabloya koaksiyal RG316
Leza zivirînê 0~300rpm Dirêjahiya têla pêşeng 500mm + 15mm